המלצות

אלמוג לב – חדר בריחה ישראל

הרכב – שלישיית מנוסים (כולנו עם נסיון של 160+)

חדר שהוא יצירת מופת ושייך לפסגת הטופ!

שואלים הרבה בתגובות איפה החדר – חדר בריחה בכפר סבא.

ביקורת הייפ לפניכם! הרבה זמן שלא יצאתי בהתלהבות אדירה כזאת מחדר בריחה נייח, קשה לי ממש לעצור את ההתלהבות, אז רק אגיד שמדובר בחדר בריחה רצוף הפתעות ובאיכות בלתי מתפשרת. חדר בריחה שלוקח אתכם למסע סוחף. פשוט תלכו לשחק ותגלו בעצמכם.

ובכל זאת קצת בהרחבה: מדובר בחדר בריחה טופ מהשורה הראשונה – תפאורה שומטת לסתות, חדר בחירה עתיר אפקטים, מפתיע, מאתגר וארוך ואחד המושקעים שעשיתי, עם חלוקת חלל מצויינת ושפע של חידות ומשימות מעולות.

מצאנו את עצמנו מתלהבים מהרעיונות מאחורי חלק מהחידות והביצוע המצוין שלהן, האפקטים המיוחדים בחדר (שאת חלקם לא ראיתי באף מקום אחר) והמפתיעים בדיוק בזמן, האווירה הסוחפת וההשקעה בפרטים הקטנים ביותר- כל אלו גרמו לרגעים שהסתכלנו אחד על השני ואמרנו ״וואו!״. היינו שלישיית מנוסים, ועבדנו ביחד ללא הפסקה במשך כשעה וחצי.

לסיום, חדר בריחה מדהים ומטורף מתחילתו ועד סופו, ונכנס בקלילות לטופ 5 שלי. החדר בריחה הזה, לחלוטין ממקסם את הפוטנציאל שיש לתמה להציע, בצורה הכי מהודקת, מדוייקת, מפתיעה ומושקעת שיש! שאפו ענק!

ממליצה ל-3-4 מנוסים, מתחילים יכולים גם בקבוצות גדולות.

גיא בוסקו – חדר בריחה ישראל

הרכב: שלושה מנוסים עם נסיון מצטבר של מעל 2000 חדרים.

מיקום: מתחם התע"ש 24 בכפר סבא.

מי שמכיר אותי יודע שנדיר שאני מוצא זמן לכתוב ביקורות, אבל אחרי שמחכים לחדר בריחה במשך שנתיים באמת שאי אפשר שלא.שנתיים! שנתיים חיכינו לו. היו התערבויות על מי יפתח אחרון, רובין הוד, קופיקו, או באפי. אני הפסדתי בהימור שלי.שנתיים. ואז נשאלת השאלה איך חדר בריחה יכול לעמוד בציפיות אחרי שנתיים של בניה… ובכן, מסתבר שהוא בהחלט יכול, והוא יכול אפילו להתעלות עליהן.

חברים, רובין הוד הוא חדר בריחה ברמת טופ עולמית. אין דרך אחרת לומר את זה.הוא מצטרף לשורה מכובדת של חדרי בריחה טופ עולמיים שיש היום בארץ, חלקם היה לי הכבוד להיות שותף ליצירתם ולכן לא אתחיל לפרט שמות אבל כולם יודעים באילו חדרים מדובר.

הוא מצטרף לשורת החדרים האלה עם רמת גימור ומקצועיות בכל התחומים. תפאורה, חידות, עלילה, אווירה, פסקול, אפקטים, וחוויה באופן כללי.חוויה היא מילת המפתח פה. זה חדר בריחה שהוא לגמרי חוויה. מהרגע שנכנסים ועד הרגע שיוצאים.לכל אורכו הוא עשיר ברגעים נהדרים, הומור משובח (אפשר להרגיש את רוחם של מונטי פייתון ברחבי הטירה), ושלל הפתעות שאני נאבק עם עצמי כרגע לא לרמוז לגביהן.

בין השאר נתקלנו גם באלמנטים\רגעים שלא יצא לנו לראות באף חדר בריחה בעבר, שזה בהחלט נדיר לכמות החדרים ששיחקנו בהם, גם בארץ וגם בחו"ל.

קיצור מומלץ בכל מובן אפשרי. כל הכבוד לדור ויובל הבעלים והיוצרים, למישה ואיגור התפאורנים, ולכל מי שהיה מעורב בפרויקט השאפתני הזה.קצת עצוב לי שהם פותחים בדיוק בזמן לסגר, אבל הבנתי שתהיה מכירה מוגבלת של שוברים למשחק עתידי אז ממליץ בחום לשריין לכם אחד ולהגיע ברגע שיתאפשר.

*הכותב הוא יוצר חדרי בריחה שיצר מעל 150 חדרים בארץ ובעולם.

יוני יון – חדר בריחה ישראל

חדר בריחה שאפתני, במובן הטוב של המילה.

ניכר שיוצרי החדר שואפים להעניק למשתתפים חווית "הכל כלול" – תפאורה מרשימה, משימות מגניבות, חידות ושלל הפתעות.

קשה להאמין שכל זה מחכה מאחורי דלתות סטנדרטיות של האנגר תמים אי שם באיזור התעשיה כפר סבא. החדר בריחה בשלבי הרצות סופיות, דורש עוד טיפונת הידוק, אבל כבר עכשיו ניכר שמדובר בחדר בריחה "וואו".

יש בחדר הרבה מכניקה וטכנולוגיה (שנקווה שתשרוד גם שחקנים פחות עדינים), עלילה שהולכת ומתפתחת, ובאופן כללי – הרבה דברים לעשות.למרות השעה המאוחרת, נהננו מאוד להשאיר מאחורינו את המציאות רווית הקורונה, לצלול לעולם הקסום של קמלוט ולסייע לרובין הוד.

חוויה נהדרת ומומלצת ביותר!

עודד שרמן – חדר בריחה ישראל

אני אחרוג ממנהגי ולא אחפור יותר מידי. חדר בריחה רובין הוד הוא חדר חובה בישראל נקודה! החדר מושקע ברמות, החידות מעולות, התפאורה מרשימה, ההומור מדוייק הכניסה והיצאה מיוחדים בטירוף וכמות האפקטים היא הכי גדולה שראיתי בכל קריירת הבריחה שלי (380+).

אין איך לטעות! פשוט לחכות שכל הפינישים של ההרצות יסודרו ולהמתין עם העכבר על הכפתור הזמנה כשאר היומנים ייפתחו. חדר טופ ברמה עולמית! 🤩

תודה לדור דדוש שמעלה שוב את הרמה של חדרי הבריחה בארץ!

הזמינו כעת!